telefón : 0948 491 111  email: eshop@graff-fishing.sk            OBLEČENIE PRE LOV A RYBOLOV - GRAFF          

Reklamácie


Záručná doba na všetok tovar objednaný v internetovom obchode
www.graff-fishing.sk je 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom. Nekompletnosť zásielky alebo poškodenie tovaru je nutné ihneď po prevzatí a skontrolovaní zaznačiť do prepravného listu kuriérskej spoločnosti, ktorou Vám bol tovar dodaný.

Neskoršie reklamácie nekompletnosti zásielky alebo mechanického poškodenia výrobku nemusia byť uznané. Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte. Reklamovaný tovar (až po dohode s nami) zašlite prosím na adresu Vladimír Hlušák, Bernoláková 221/20 Trstená 028 01 kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému. Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru. O výsledku reklamácie budete informovaný bezprostredne po ukončení reklamačného konania e-mailom a spolu s tovarom Vám bude doručený reklamačný protokol.
Prosím, berte na vedomie, že všetky produktové fotografie na internetovej stránke www.graff-fishing.sk sa môžu v detailoch líšiť od skutočne dodaného tovaru.

Prílohy :

Reklamačný protokol v PDF formáte

 

Odstúpenie od zmluvy v PDF formáte